جزئیات برند

از سال 1981 در خدمت جامعه علمی بوده است. از سال 1981 بزرگترین محدوده آزمایشگاه مواد شیمیایی عالی و رسانه های کشتیرانی خالص بوده است. ما بر کیفیت برتر و سریع ترین خدمات برای افزایش اعتماد مشتریان ارزشمندمان اصرار داریم.

CDH در حال حاضر تولید و بازاریابی بیش از 9000 محصول است. اعتماد و اعتقادات مشتریان ما را نسبت به کیفیت کیفی تر می سازد. گروه کنترل و تحقیق و توسعه ما با امکانات فوق العاده مدرن مجهز به استخراج بهترین آن ها می باشند. ما با کیفیت با کیفیت ارائه می دهیم تا انتظارات در حال رشد مشتریان را برآورده کنیم.

ایده نوآوری و اختراع بخشی از سیاست شرکت ما است و امسال با تلفیق چندانی از همه، آمده است. ما خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم که حدود 900 محصول جدید را با تقاضای روزافزون معرفی کرده و به نیازهای شما پاسخ می دهد و همیشه بخشی از تحقیقات شماست.

CDH به عنوان یک معیار برای طیف وسیعی از محصولات با خلوص بالا شناخته شده است. ما بهترین ترکیبی از مواد شیمیایی بیولوژیکی، مواد شیمیایی تحقیقاتی، واکنش های آزمایشگاهی، حلال های HPLC / AAS / EL / DRY، رنگ ها و شاخص ها و رسانه های کشت داده شده داریم. درجه تحلیلی ما مطابق با مشخصات IP، BP، USP و EP است. محصولات کشت رسانه ای خشک شده ما تحت نام تجاری با نام تجاری به دست آمده با گواهینامه CE تأیید شده اند تا کیفیت آن را با استانداردهای بین المللی اثبات کند.

CDH یک شرکت صدور گواهینامه ISO 9001: 2008 با توجه به سیستم مدیریت کیفیت، یک کتابچه راهنمای کیفیت و اسناد بازرسی فرآیندهای و فعالیت های سازمان ما را مشخص می کند. ما به صورت دوره ای خدمات و عملکرد ما را نظارت می کنیم، که ما را قادر می سازد تا به طور مداوم خود را بهبود و به روز کنیم. ما متعهد به تولید محصولات به عنوان استانداردهای بین المللی برای رضایت کلی مشتری، به دست آمده توسط کار تیم اختصاصی ما است.

در حال حاضر ظرفیت تولید را با تنظیم دومین واحد تولیدی پیشرفته در داهیت گجرات گسترش داده است که رقابت همه مراکز صنعتی بین المللی در سراسر آسیا است. این منطقه بیش از 35000 متر مربع است که تقریبا 8.6 هکتار زمین را در مطابقت با GMP با زیربناهای فوق العاده مدرن گسترش می دهد و مرحله اول از ژوئیه 2014 به خوبی تکمیل شده و از ژوئیه 2014 بهره برداری می شود. ما از 6000 لیتر پیشرفته برای حلال های خلوص بالا استفاده می کنیم با ظرفیت ذخیره سازی 300000 لیتر حلالها.

 محصولات CDH به طور گسترده در دسترس از طریق شبکه قوی از سهامداران سوپر سهامدار / سهامداران / خرده فروشان در سراسر جهان گسترش یافته است. تامین هدف قابل اعتماد، قابل اعتماد با محصولات تحویل سریع است.

 در یک جمله اگر شما CDH را تعریف کنید - این یک راه حل متقابل برای تمام نیازهای آزمایشگاهی شما است

 

CDH در حال حاضر قادر به تولید و بازاریابی بیش از 9000 محصول است. گروه کنترل و تحقیق و توسعه این شرکت مجهز به امکانات فوق العاده مدرن برای استخراج بهترین محصولات می باشد. CDH محصولات با کیفیت ارائه می دهد تا انتظارات در حال رشد مشتریانش را برآورده سازد.CDH به عنوان یک معیار برای طیف وسیعی از محصولات با خلوص بالا شناخته شده است. این مجموعه بهترین ترکیب ممکن از مواد شیمیایی بیولوژیکی، مواد شیمیایی تحقیقاتی، واکنشگر های آزمایشگاهی، حلال های HPLC / AAS / EL / DRY، رنگ ها و شاخص ها را دارا است. درجه تحلیلی محصولات CDH مطابق با مشخصات IP، BP، USP و EP است.CDH دارای گواهینامه ISO 9001: 2008 می باشد که فرآیندها و فعالیت های سازمان را با توجه به سیستم مدیریت کیفی خود تعریف می کند. این مجموعه به صورت دوره ای خدمات و عملکرد خود  را نظارت می کند ، که آن را قادر می سازد تا به طور مداوم خود را بهبود داده و به روز کند.محصولات CDH از طریق شبکه قوی از بازرگانان و نمایندگان بین المللی به طور گسترده و در دسترس سراسر جهان قرار گرفته است .

CDH به نوعی در تمامی زمینه ها  یک راه حل متقابل برای تمام نیازهای آزمایشگاهی شما خواهد بود .

 

 

 

نمونه ای از محصولات
ردیف عنوان نوع بسته بندی
1